Солід

ТОВ “Солід” створено 2 квітня 2003 року на базі залучення іноземних інвестицій з метою виготовлення якісної продукції з дерева , яка користуватиметься попитом на європейських та вітчизняних ринках. ТОВ “Солід” забезпечене високотехнологічним імпортним обладнанням, що дозволяє йому переробляти до 12000 м.куб. круглого лісу на рік та одночасно висушувати в сушильних камерах близько 700 м.куб. пиломатеріалів.

Технологія подальшої переробки пиломатеріалів є завершеним циклом, що дозволяє використовувати сировину в повному об’ємі без відходів. Підприємством виготовляється якісна продукція, попит на яку на європейських та вітчизняних ринках підтверджує її високу якість. Предметом діяльності товариства є виробництво виробів з дерева і матеріалів з дерева, зокрема клеєних букових щитів, паркету та паркетної дошки.

Основний вид продукції підприємства “Солід” – це клеєні букові щити (використовуються для виробництва сходів, дверей та меблів). Важливим в діяльності підприємства є виготовлення паркетної дошки, паркету індустріального та щитового, який використовується в офісах, спортивних залах та інших приміщеннях з великим потоком людей, і в повному об’ємі йде на продаж закордон. 95% продукції ТОВ “Солід” експортується в країни Західної Європи. У конкурсі-виставці на кращий вітчизняний товар року 2004, яка проходила у м. Києві у виставковому залі НК “Експоцентр України”, ТОВ “Солід” отримало срібну медаль, диплом та грамоту.

Підприємство знаходиться в постійних пошуках нових методів обробки деревини, вдосконалення виробничого процесу. На підприємстві працює 170 чоловік.

Політика ТОВ ” Солід – Україна ” із закупівель деревини

Прагнучи відповідально вести переробку деревної продукції, дотримуючись процедури сертифікації ланцюга поставок, керівництво ТОВ ” Солід – Україна ” в особі Вихованця В.Я. зобов’язується :

1. У процесі придбання уникати закупівлі деревини , яка могла б бути віднесена до перерахованих категорій :

1.1 .    заготовленої незаконно ;

1.2 .    заготовлена ​​з порушенням громадянських прав ;

1.3 .    деревини , заготовлена ​​в лісах , де процеси лісокористування створюють загрозу для високих природоохоронних цінностей лісів ;

1.4 .    деревини , заготовлена ​​на ділянках , переведених з лісів в плантації або нелісові землі ;

1.5 .    деревини з лісів , в яких вирощують генетично модифіковані дерева .

2. З моменту прийняття даної Політики , ми не будемо закуповувати деревину , про походження якої існують сумніви .

3.В рамках реалізації цієї Політики керівництво ТОВ ” Солід – Україна ” несе відповідальність за ознайомлення з її змістом всіх працівників підприємства , що забезпечують виробництво сировиною .

4. Відповідальність за реалізацію вимог даної Політики покладено на менеджера ЗЕД.