Сходи

 • Модель Класік

  Дуже поширений і користується заслуженою популярністю вид сходів – сходи, побудовані на базі тетив. Зовні вони дуже схожі на сходи на косоурах, але в даному випадку сходини кріпляться не зверху, а з внутрішньої сторони балок. В якості несучих конструкцій для сходів на тятивах зазвичай застосовують металеві профільовані вироби або дерев’яні дошки.
 • Модель Авангард

  Сходи на больцах часто називають самонесучими. Сходини таких сходів з одного боку кріпляться до стіни, яка може бути виконана з цегли, бетону або бруса, больцами. З іншого боку сходи больцами міцно прикріплюються до поручнів і з’єднуються один з одним. Таке кріплення практично не помітно візуально, сходи як би підвішена в повітрі. Особливості такої конструкції дозволяють створити легкі, «повітряні» сходи для будинку або офісу, які тим не менш дуже міцні і стійкі (одна сходинка витримує вантаж до 500-600кг), не затемнює приміщення, додає дизайну ноту вишуканості.

 • Модель Модерн

  Сходи на косоурах вважаються найпопулярнішим типом. Косоур представляє собою складову основну опору балку сходового маршу, до якої прикріплюються щаблі. Такі сходи не тільки надзвичайно гарні, але й зручні.

  Сходи на косоурах виглядають фундаментально і грунтовно, і це не тільки зовні. Такі сходи дуже надійні і є, мабуть, найбільш міцними. Сходи на косоурах ідеально підходять для просторих приміщень, які не мають жодних особливих обмежень в плануванні. Вони створюють атмосферу добробуту, стабільності і респектабельності, тому їх воліють мати, в основному, цінителі старовинного класичного інтер’єру.