Паркет

 • Паркет мозаїчний паралельне з’єднання

  Особливості продукту

  paralelne
  Окремі планочки наклеєні на капронову сітку (згідно фото). Розміри планочок, з яких складається плитка: Довжина 160 мм; Ширина 23 мм; Товщина 8 мм. Вологість 9±2%. Розміри плити 640х320х8 мм.
  По якості не допускаються: червоточини, обзол з нижньої сторони, гнила заболонь, вириви від проструговування на видимій стороні. Продається в пачках 4,71 м2, герметично упакованих в плівку.
 • Паркет мозаїчний англійське з’єднання

  Особливості продукту

  angl_zjednanja
  Окремі планочки наклеєні на капронову сітку (згідно фото). Розміри планочок, з яких складається плитка: Довжина 160 мм; Ширина 23 мм; Товщина 8 мм. Вологість 9±2%. Розміри плити 480х274х8 мм.
  По якості не допускаються: червоточини, обзол з нижньої сторони, гнила заболонь, вириви від проструговування на видимій стороні. Продається в пачках 3,025 м2, герметично упакованих в плівку.
 • Паркет індустріальний “Vario line”

  Особливості продукту

  parket_indystr_vario
  При виготовленні індустріального паркету “vario line”планочки складаються прямокутно і скріплюються по середині клейкою стрічкою без вмісту силікону. Розміри планочок, з яких складається “брикет” (згідно фото): Довжина 160 мм, Ширина 8 мм, Товщина 10 мм. Вологість 7±2%. Розмір брикета 552х160х10 мм.
  По якості не допускаються: червоточини, обзол з нижньої сторони, гнила заболонь, вириви від проструговування на видимій стороні. Продається в пачках 2,30 м2, герметично упакованих в плівку.
 • Паркет індустріальний

  Особливості продукту

  parket_indystr
  При виготовленні індустріального паркету планочки складаються прямокутно і скріплюються по середині клейкою стрічкою без вмісту силікону. Розміри планочок, з яких складається “брикет” (згідно фото): Довжина 160 мм, Ширина 8 мм, Товщина 23 мм. Вологість 7±2%. Розмір брикета 552х160х23 мм.
  По якості не допускаються: червоточини, обзол з нижньої сторони, гнила заболонь, вириви від проструговування на видимій стороні. Продається в пачках 1,37 м2, герметично упакованих в плівку.
 • Паркет мозаїчний

  Особливості продукту

  park_mozai4nuj
  Окремі планочки наклеєні на капронову сітку (згідно фото). Розміри планочок, з яких складається плитка: Довжина 138 мм; Ширина 23 мм; Товщина 8 мм. Вологість 9±2%. Розміри плити 552х276х8 мм.
  По якості не допускаються: червоточини, обзол з нижньої сторони, гнила заболонь, вириви від проструговування на видимій стороні. Продається в пачках 3,5 м2, герметично упакованих в плівку.